Linea Mare, ul. Karola Borka, Pobierowo • Polska

Linea Mare

location_onul. Karola Borka, Pobierowo • Polska

meeting_roomApartament

zapytaj o cenę

Jesteś zainteresowany tą inwestycją?Skontaktuj się ze mną już teraz

  • Wysłanie niniejszych informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Klauzulę informacyjną (RODO) znajdziesz tutaj

Nie kupuj marzeń. Otwarcie w maju 2023!

Zarabiaj i wypoczywaj nad polskim morzem!

Linea Mare Pobierowo to setki godzin prac koncepcyjnych Grupy TOM spędzonych wraz z operatorem dwóch tysięcy pokoi i apartamentów hotelowych oraz doświadczonym biurem projektowym, specjalizującym się w obiektach hotelowych. Linea Mare to całoroczny, luksusowy hotel zlokalizowany w znanej, nadmorskiej miejscowości Pobierowo. Położony zaledwie 300 metrów od brzegu Bałtyku, otoczony gęstym, sosnowym lasem, wkomponowany idealnie w spokojne otoczenie tej części Pobierowa.

W hotelu zaprojektowaliśmy 235 pokoi i apartamentów o powierzchni od 26 m2 do 60 m2 . Wszystkie wykończone w standardzie 5-cio gwiazdkowym, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Do każdego z apartamentów przypisane jest dedykowane miejsce parkingowe. Do dyspozycji goście Linea Mare Pobierowo otrzymują dedykowaną strefę SPA & Wellness z gabinetami Dr Ireny Eris, baseny, restauracje oraz strefy zabaw dla dzieci.

Wypoczynek w Linea Mare Pobierowo możliwy jest niezależnie od pogody, przez cały rok!

Możliwości inwestycyjne

W Linea Mare Pobierowo oferujemy do wyboru dwa modele zakupu: apartament inwestycyjny lub opcja second home.

Apartament inwestycyjny

Apartament inwestycyjny, Pobierowo

Kup apartament w Linea Mare Pobierowo, w celach inwestycyjnych. To najpopularniejsza obecnie opcja skierowana do osób, które szukają bezpiecznej i pewnej inwestycji dla swojego kapitału.

Umowę podpisujesz na 10 lat z możliwością przedłużenia. Jesteś jedynym właścicielem nieruchomości, co potwierdza wpis do księgi wieczystej.

Nie martwisz się o czystość, remonty oraz naprawy. Twoim apartamentem zarządza doświadczony operator – Grupa Górskie Resorty.

Zarabiasz 8% waloryzowane o wskaźnik inflacji, a Twoja nieruchomość, z roku na rok, zyskuje na wartości.

Dodatkowo korzystasz z pobytu właścicielskiego we własnym apartamencie – nawet 14 dni w roku!

Apartament w opcji second home

Apartament w opcji second home, Pobierowo

Chcesz korzystać ze swojego apartamentu nad morzem przez cały rok? Kup apartament w Linea Mare Pobierowo, w opcji second home.

To idealne rozwiązanie dedykowane osobom zainteresowanym nieograniczonym pobytem nad morzem.

W opcji second home możesz korzystać ze wszystkich udogodnień oraz standardu obiektu hotelowego i najwyższej klasy obsługi hotelowej.

Korzystasz ze swojego apartamentu jak chcesz i kiedy chcesz. Zarządzanie obiektem masz w pakiecie.

 

Atuty inwestycji

Galeria

Nota prawna: Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.